Кошик
931 відгук
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Паяльники для труб, труборізи

Паяльники для труб, труборізи!

Цей інструмент відноситься до зварювальних апаратів, які всі мають приблизно однакову конструкцію і внутрішню будову. Паяльник для пластикових труб складається з чотирьох основних елементів: терморегулятора, зварювального тена в металевому кожусі, спеціальних насадок – і все це поміщено в корпус з ручкою. Купуючи інструмент, переконайтеся, що він зручно сидить в руці, перевірте справність всіх цих елементів і обов'язково зробіть тестову перевірку пристрою в цілому. Зазвичай ми радимо купувати кілька насадок, завдяки цьому Ви отримаєте універсальний пристрій і підвищите функціональність і швидкість роботи.

Суть роботи паяльника для пластикових труб, загалом, не відрізняється від інших паяльників. Тен спочатку нагріває плиту, яка в свою чергу прогріває насадки, яку майстер розм'якшує поліпропілен до в'язкості, необхідної для кращого з'єднання труб.

Одна з найважливіших характеристик будь-якого інструменту, яка не тільки визначає споживання електрики, але і швидкість роботи, і його ефективність. Велика потужність дозволяє з'єднувати труби більшого діаметру. Можливо, Вам не потрібно переплачувати за цю можливість. Продумайте заздалегідь, з якими трубами ви будете працювати, а підібрати необхідну потужність для певного плану робіт допоможе консультант нашого інтернет-магазину Техпром.

Паяльники при виборі  зазвичай представлені в двох моделях. Це інструмент з жалом у вигляді плоскої плити і з жалом у вигляді циліндра. Який з них більш зручний, варто дивитися за обставинами. Але в цілому прийняти вважати, що циліндричне жало більш практичне, так як дозволяє обертати інструмент під час роботи не відволікатися на притиснення гвинтів.

Мабуть, найважливішою характеристикою, яка займає найбільшу частку в ціноутворенні   паяльника для пластикових труб  ― це виробник. У нашому інтернет-магазині представлені моделі таких брендів, як: Элпром, Витязь, Електромаш, Procraft, Kraissmann, Ритм, Темп та інші.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner