Кошик
954 відгуків
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Ланцюгові пилки

Що треба знати якщо Ви збираєтеся купити бензопилу або електропилу!

Якщо вам пила потрібна для побутових цілей:обрізати сад, заготовити невелику кількість дров, що то спорудити то буде досить пилки з невеликою потужністю і малою вагою.

Якщо обсяг робіт побільше: потрібно валити дерева, будівництво, якщо часу витрачається більше, то потрібно вибирати пилку вже вище класом, потужністю і ресурсом, а значить і ціна буде вже дорожче. 

А вже якщо необхідно працювати в лісі, заготовляти дрова у великих обсягах, на підприємствах, то потрібно вибирати вже професійну пилку з великою потужністю.

Ланцюгові пилки поділяються на клас пил, які працюють від електрики від і бензину. Бензиновими пилами наприклад зручно працювати в лісі, де немає електрики,а електричними зручно в побутовому господарстві і тим людям,які не дуже розбираються в бензинових двигунах.

Купуючи бензопилу або електричну пилку треба звертати увагу на:     

 - потужність, від неї залежить швидкість роботи, а так само ресурс апарату;

 - довжина шини, яка впливає на зручність під час роботи, так само на глибину пропилу;                                                                         

  Що стосується бензинових пив, то вони оснащені двотактним двигуном і системою фільтрації, що робить інструмент дуже потужним. Антивібраційна система може бути двох видів ― гумові амортизатори і принцип двох мас. У більш сучасних моделях Ви знайдете другий варіант.Бензопили на сьогоднішній день є найбільш масовим видом ланцюгових пив – універсальність і широкий спектр областей застосування ланцюгових бензинових пив вражають. Від невеликих побутових пив до потужних професійних бензопил.

Мотопили або електричні сучкорізи від інтернет-магазину Техпром зможуть полегшити роботу і зробити її максимально комфортною, продуктивної і екологічної.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner