Кошик
904 відгуків
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Водяний насос – це електричний побутовий механізм, який призначений для перекачування води. Основне застосування - подача води для дому та дачі, поливальні роботи в саду та городі, відкачування брудної води.

Різновид ВОДЯНИХ НАСОСІВ

Конструкційно насоси бувають поверхневі та занурювальні. Залежно від призначення можуть бути циркуляційні, глибинні (свердловинні), дренажні, фекальні та спеціальні насосні станції.

Насос для перекачування води забезпечує будинок чи дачу чистою проточною водою, вирішує проблему з каналізацією та водопостачанням.

Для свердловин (глибинні) – призначений для підйому рідини із свердловин різної глибини та перекачування на необхідну відстань. Використовують для колодязів.

Дренажний –для відкачування брудної рідини, в якій можуть бути домішки та фракції.

Фекальні – для побуту та виробництва, перекачують стоки у центральну каналізацію.

Садові – використовуються для поливу газонів та городу, клумб, наповнення басейну, відкачування дощових опадів, подачі води на відстань.

Циркулюючі насоси використовують для опалення, здійснюють постійний контроль гарячої води в системах опалення.

При виборі автоматичного водяного насоса необхідно звертати увагу на такі характеристики:

тиск;

коефіцієнт корисної дії;

обсяг рідини, що перекачується;

необхідна потужність для роботи;

вартість.

ПОБУТОВІ ЕЛЕКТРОНАСОСИ ДЛЯ ВОДИ

Дренажна техніка працює з будь-якою рідиною, здатна викачати в'язкі та брудні води з великими фракціями. Дачні агрегати стануть у нагоді, щоб осушити басейн, ставок, фонтан або викачати рідину із затопленого підвалу або льоху.

Можна забезпечити водопостачання дачі, перекачуючи воду зі свердловини або колодязя у будинок. Виробники випускають надійні конструкції із міцного матеріалу, з довгим терміном експлуатації. Автономна система здатна стежити за рівнем рідини та працювати автоматично.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner