Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Темп ППТ-1200 призначений для створення нероз'ємного з'єднання пластикових труб через їхнє нагрівання, а потім їх сплавлення. Широко використовується для заміни трубопроводу під час проведення ремонтних робіт або у масових будівельних операціях. Підготовлені торці труб розігріваються до певної температури та з'єднуються, після остигання залишаючи ідеальні міцні, герметичні шви. Паяльник пластикових труб Темп ППТ-1200 має потужність 1200 Вт, температуру нагрівання можна виставляти самостійноот 0 до 300°. Тип нагрівання — періодичний. Нагрівання здійснюється за короткий проміжок часу. Ці чинники забезпечують швидке та якісне з'єднання. До комплекту з інструментом входить пластиковий кейс, у якому можна зручно зберігати та транспортувати інструменти. Завдяки чудовим характеристикам паяльник Темп ППТ-1200 може слугувати багато років. Особливості: Швидке розігрівання переносний кейс Надійна електрочастина Регулювання температури Комплектація: Паяльник пластикових труб Темп ППТ-1200 Ключ Кейс інструкція з експлуатації Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр труби | 20 мм/ 25мм/ 32мм |
| Мінімальна робоча температура | 0.0 град. |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20.0 мм |
| Максимальна робоча температура | 300.0 град. |
| Номінальна потужність | 1200.0 Вт |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32.0 мм |
- Ціна: 455 ₴



