Сепаратор електричний Пензмаш ЕСБ-02
Електричний сепаратор Пензмаш ЕСБ-02 має якісне складання на основі зносостійких комплектуючих і призначений для відділення вершків від суцільного молока, сироватки, з його допомогою можна зробити знежирене молоко.
Відцентровий сепаратор обладнаний двигуном потужність якого становить 80 Вт і завдяки чому обертання барабана досягає 11000 об/хв, що дає змогу збільшити ефективність процесу сепарації.
Особливості молочного сепаратора:
- Високий ресурс двигуна;
- Двигуна з повністю мідною обвиткою;
- Надійний вал;
- Висока кількість обертів;
Характеристика Сепаратор електричний Пензмаш ЕСБ-02:
- Напруга — 200 В;
- Потужність — 80 Вт;
- Число обертів — 11000 об/хв;
- Продуктивність — 50 л/год;
- Об'єм молокоприймача — 5,5 літра;
- Регулювання співвідношення вершків до зворотного боку — 1:4 — 1:10;
- Вага — 3 кг;
- Габарити — 320х280х470 мм;
У процесі виготовлення використовується ударостійкий поліпропілен, на якість якого не впливають зовнішні чинники, колір пристрій не змінюється згодом. Пластик прекрасно гасить вібрації, не гнеться і його простіше очистити після закінчення роботи.
Купити Сепаратор електричний Пензмаш ЕСБ-02 Ви можете в інтернет-магазині Техпром. У нас купувати вигідно!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Пензмаш |
| Тип | Сепаратор |
| Привід | Електричний |
| Споживана потужність | 0.08 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Технічні характеристики сепаратора | |
| Продуктивність по молоку | 50 л/год |
| Частота обертання барабана | 11000 об/хв |
| Об'єм чаші молокоприемника | 5.5 л |
| Вміст жиру в обрате, не більше | 0.05 % |
| Мінімальна температура сепарованого молока | 35 град. |
| Максимальна температура молока, що сепарується | 40 град. |
| Регулювання об'ємних співвідношень вершків до обрату | від 1:4 до 1:10 |
| Матеріал чаші молокоприймача | Харчовий пластик |
- Ціна: 1 720 ₴






