Фарбопульт електричний Forte SG 750B
К
Фарбопульт Forte SG 750B — це надійний інструмент побутового призначення від відомого виробника, який вирізняється простотою та практичністю. Механізм розпилення дуже простий, він полягає в тому, що поршень, вібруючи бере частину рідини та виштовхує її через сопло. Інструмент має достатню потужність і місткий бак для рідини для продуктивної роботи.
Невелика вага та габарити спрощують роботу у разі тривалого використання. Дуже продумана конструкція, зручна ручка, плечовий ремінь — все це робить роботу з інструментом комфортною.
Сфера застосування:
Ця модель фарбопульта застосовується для рівномірного нанесення на різні поверхні фарбувальних рідин за допомогою розпилення. Призначений для робіт у домашніх умовах, хоча чудово підходить для виробничих цілей.
| Комплектація | |
|---|---|
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Основні | |
| Виробник | Forte |
| Вага | 3.4 кг |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Продуктивність фарбопульта | 0.18 літр/хв |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
- Ціна: 2 223 ₴



