Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий шурупокрут Вітязь ДЕ-1050
Шурупокрут мережевий ВІТЯЗЬ ДЕ-1050 призначений для швидких робочих операцій. Вітязь моделі ДЕ-1050 і потужністю 1050 Вт має до 750 обертів на хвилину та діаметр свердління для металу — 10 мм, для кераміки — 10 мм, бетону — 10 мм, а для дерева — 20 мм.
У шурупокрута ВІТЯЗЬ ДЕ-1050 є можливість для регулювання швидкості, що дає змогу виконувати поставлене завдання точніше та якісніше.
Особливості сетевіка Вітязь ДЕ-1050:
- регулювання обертів
- збалансований корпус
- швидкий доступ до щіток
- зручна ручка
Характеристика мережевого шурупокрута Вітязь ДЕ-1050:
- Напруга — 220 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність — 1050 Вт
- Регулювання числа обертів — є
- Кількість обертів — 0-750 об/хв
- Діаметр патрона — 0,8-10 мм
- Діаметр свердління — дерево — 10 мм
- Реверс — є
- Кількість режимів: 1) шурупокрут, 2) дриль
- Ступінь затягування — 19 позицій + свердління
Купити Мережевий шурупокрут Вітязь ДЕ-1050 за вигідною ціною в інтернет-магазині Техпром!
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Тип | Шуруповерт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 19 H*m |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Витязь |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
- Ціна: 774 ₴



