Ексцентрикова шліфмашинка Дніпро-М МШЕ-450Р
Шліфувальна машина МШЕ-450Р є універсальним інструментом, який призначений для якісного зачищення як металевих, так і дерев'яних поверхонь. Так само за допомогою використання такої машинки можна обробляти такі матеріали, як: пластмас, скло, шпаклівку, камінь.
Полірувальна машина Дніпро-М МШЕ-450Р ще раз повторимося, вважається універсальним інструментом, позаяк сфера його безпосереднього використання досить широка, на відміну від аналогових варіантів. Вважається ідеальним інструментом для оброблення вигнутих конструкцій та поверхонь. Крім своєї універсальності, машина надає чудові показники чистового шліфування.
Особливості:
- потужність;
- універсальний інструмент;
- регулювання обертів;
— невелика вага 1.8 кг.
Комплектація
Ексцентрикова шліфмашина, інструкція, гарантійний талон.
Гарантія 36 місяців. Сервіс у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Виробник | Дніпро-М |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12500 об/хв |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число оборотів | 6000-12500 об/хв |
- Ціна: 912 ₴




