Ексцентрикова машинка KRAISSMANN 350 ES 13
Шліфувальна машина 350 ES 13 є універсальним інструментом, який призначений для якісного зачищення як металевих, так і дерев'яних поверхонь. Так само за допомогою використання такої машинки можна обробляти такі матеріали, як: пластмас, скло, шпаклівку, камінь.
Полірувальна машина KRAISSMANN 350 ES 13 ще раз повторимося, вважається універсальним інструментом, позаяк сфера його безпосереднього використання досить широка, на відміну від аналогових варіантів. Вважається ідеальним інструментом для оброблення вигнутих конструкцій та поверхонь. Крім своєї універсальності, машина надає чудові показники чистового шліфування.
Особливості:
- потужність;
- універсальний інструмент;
- регулювання обертів;
— невелика вага 1.8 кг.
Комплектація
Ексцентрикова машина, пластикова коробка для сміття, інструкція, гарантійний талон.
Гарантія 12 місяців. Сервіс у всіх великих містах України.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Вага | 1.8 кг |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна частота коливання платформи | 13000 кол/хв |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число коливань | 0-13000 |
- Ціна: 1 238 ₴






