Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шурупокрут Іжмаш Profi ІШ-720 призначений для загвинчування та відгвинчування шурупів, свердління, монтажних робіт тощо. Електронне регулювання, дасть змогу повністю контролювати роботу. Реверс дасть змогу обертати шпинделя як за годинниковою стрілкою, так і проти. Шурупокрут мережевий Ижмаш Profi ИШ-720 обладнаний швидкозатискним 10-мм патроном, який дасть змогу швидко й без особливих зусиль замінювати або закріплювати використовувану оснастку. Наявність у спеціальній «тріщітки», що регулює силу крутного моменту, дає змогу з легкістю монтувати гіпсокартону, не просвердлюючи його наскрізь. Або ж на максимальному положенні свердлити отвори в металі діаметром до 10 мм Включно. Ергономічний корпус Шурупокрута мережевий Іжмаш Profi ІШ-720, виготовлений із міцного пластику, дасть змогу надійно утримувати інструмент у руках. Кнопку пуску можна зафіксувати в увімкненому положенні за допомогою фіксатора, розташованого на основній ручці, що дуже зручно під час тривалих робіт. Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 800.0 об/хв |
| Споживана потужність | 720.0 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр патрона | 10.0 мм |
- Ціна: 591 ₴




