Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реноватор (мультиінструмент) ELTOS ВМР-520- — це багатофункціональний, корисний, надійний інструмент. Завдяки своїм різноманітним насадкам він може виконувати цілу низку робіт. Машина призначена виключно для сухого шліфування та різання різних матеріалів. Для оброблення підходить дерево, пластик, метал та інші подібні матеріали.
Це універсальний помічник у всіх ремонтно-будівельних роботах. Одна ця машинка може замінити кілька інструментів, зберігши Вам гроші та час. З легкістю виконує будь-які завдання. Плавний пуск дає змогу починати роботу без різких ривків і допоможе під час розпилювання не залишати відколи на виробі.
Обладнана досить витривалим двигуном, потужність якого становить 520 Вт. В особенностях разных условий використовується функція регулювання обертів, вона може розвиватися в діапазоні від 11 000 до 20000 обертів за хвилину. У важкодоступних місцях може використовуватися насадка з різальним елементом, для сухого шліфування варто використовувати плиту з наждачним папером, сам папір може мати різний ступінь зернистості, залежно від складності поверхні. Видалити фарбу, лак, клей із поверхні, дасть змогу насадка-лезові. Комплектація: Реноватор Коробок інструкція для користувача гарантійний талон затискний гвинт із шайбою шестигранний ключ для встановлення та заміни насадок набір насадок Гарантія 12 місяців.| Додаткові функції | |
|---|---|
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Eltos |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число оборотів | 11000-20000 об/хв |
| Амплітуда коливань | 3.2 мм |
| Споживана потужність | 520.0 Вт |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість оборотів | 20000.0 об/хв |
- Ціна: 1 000 ₴




