Реноватор (мультиінструмент) Іжмаш Profi PB-450(37 насадок)
Особливості інструмента:
Одним інструментом можна різати, пиляти, скоблити, шліфувати. Робить безліч операцій — немає потреби купувати кілька інструментів. Дуже простий у використанні. Дає змогу працювати швидко. Безпечний і невибагливий у роботі. Береже ваш час і сили. Практичний і універсальний у використанні. Висока точність операцій, що виконуються. Низькі витрати електроенергії та часу. Швидке оброблення будь-якого матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іжмаш |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 3.2 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 20000.0 об/хв |
| Споживана потужність | 450.0 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 2 046 ₴





