Фарбопульт електричний РІТМ КЕ-950:
— призначений для рівномірного нанесення фарбувального шару.
Завдяки високій потужності та продуктивності забезпечує якісне оброблення великих поверхонь.
Можливо купити цей електроінструмент гуртом
ФУНКЦІЇ 3 в 1 Фарбопульт електричний РИТМ КЕ-950:
- Фарбопульт
- пилосос
— накачування матрацців, м'ячів, кульок.
Способи розпилення:
― факел у формі вертикального віяла (для горизонтальних поверхонь)
― факел у формі горизонтального віяла (для вертикальних поверхонь)
― факел круговий (для кутів, країв та ін. важкодоступних поверхонь)
КОМПЛЕКТАЦІЯ Краскопульт електричний РИТМ КЕ-950:
― інструкція з експлуатації
― насос повітряний електричний 1 шт.
― шланг з'єднувальний 3 шт (150 см, 80 см і 50 см)
— трубка з'єднувальна пластикова 1 шт.
— ємність із пістолетом-фарборозпилювачем 1 шт.
— ємність для пилососа 1 шт.
― насадки кінцеві для пилососа 3 шт.
― шайба — перехідник (для пилососа) — насадка для накачування матраців, м'ячів та ін. 1 шт.
― лійка (вимірювач в'язкості) 1 шт.
— ремінь наплічний (для перенесення під час роботи) 1 шт.
― струна для очищення сопла 1 шт.
Гарантія 12 місяців.
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Основні | |
| Виробник | Ритм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число оборотів | 30000об/хв |
| Витрата повітря | 1.3 м3/хв |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Продуктивність фарбопульта | 0.18 літр/хв |
| Споживана потужність | 950.0 Вт |
| Вага | 3.2 кг |
| Тиск повітря | 0.1 кг/см2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 682 ₴





