Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт Вітязь ПК-150
Фарборозпилювач Вітязь ПК-150 призначений для фарбування різних поверхонь і матеріалів методом розпилення лакофарбових рідин. Низький рівень шуму та вібрації додадуть Вашій роботі комфорту. Легка вага та компактний розмір дають можливість працювати триваліше без втоми для рук. У комплект постачання з Фарбопультом Вітязь ПК- 150 входить 2 насадки з форсунками діаметром 0,6 мм, 0,8 мм, , які дають можливість розпилювати ємності різної в'язкості, а також гнучка насадка, яка застосовується для фарбування горизонтальних поверхонь і у важкодоступних місцях. Електричний фарбопульт Вітязь ПК- 150 має ідеальне співвідношення низької ціни та добротної якості. Особливості: Низький рівень вібрації та шуму під час роботи Чудова продуктивність великої місткості для фарби 2 сопла та гнучкий подовжувач для фарбування у важкодоступних місцях Комплектація: Насадки з форсунками: 0,6 мм, 0,8 мм. Гнучкий подовжувач. Стакан для вимірювання в'язкості рідини. Голка для очищення сопла. Гарантія 12 місяців.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Вага | 1.3 кг |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Продуктивність фарбопульта | 0.32 літр/хв |
| Діаметр сопла | 0.6 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 810 ₴





