Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт електричний Вітязь КЕ-1000
Фарборозпилювач Вітязь КЕ-1000- спеціальний інструмент, створений для нанесення на поверхню лакофарбових матеріалів. Рекомендується працювати з такими типами матеріалів: водоемульсійні фарби, емалі, лаки, ґрунтовки, просочення, олії, дезінфікувальні та антисептичні розчини. За допомогою регулювального гвинта на курці пістолета можна регулювати витрату фарби у більший або менший бік, що сприяє кращому результату. Можливість вибору способу розпилення допоможе працювати на горизонтальній і вертикальній поверхні, а також у важкодоступних місцях. Вітязь КЕ-1000 має невелику вагу, компактні розміри, а також ремінь через плече посприяє комфортному перенесенню в роботі. Резервуар для наповнюваної рідини становить 0,8 літрів. Двигун потужністю 1000 Вт забезпечить економне розпилення фарби. Гнучкий шланг має достатній розмір для комфортнішої роботи з інструментом. Комплектація: інструкція з експлуатації насос повітряний електричний шланг з'єднувальний ємність із пістолетом-фарборозпилювачем лійка (вимірювач в'язкості рідини, що розжарюється) ремінь наплічний (для перенесення під час роботи) Гарантія 12 місяців.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 1.8 кг |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Продуктивність фарбопульта | 0.38 літр/хв |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Країна виробник | Білорусь |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число оборотів | 30000об/хв |
| В'язкість розпилюються матеріалів | 50 DIN |
- Ціна: 1 553 ₴








