Конвектор електричний настінний SUPRA-2000C
Призначений для використання як основне або додаткове джерело тепла для обігріву житлових, адміністративних і виробничих приміщень. Обігріває приміщення завдяки природній конвекції повітря.
Конвектор SUPRA- 2 кВт — це японські якість, зроблена в Україні, на заводі МАК, місто Вінниця. Вирізняється нагрівач елегантним дизайном, невеликими розмірами, легкістю встановлення, можливістю експлуатації без постійного нагляду. Висока надійність і безпека гарантуються застосуванням комплектуючих провідних європейських фірм.
Обладнаний Zig-Zag (гольчастим) нагрівальним елементом (виробництво TM Eichenauer- Германия), електромеханічним біметалевим термостатом (виробництво Італія) для встановлення та підтримки бажаної температури в приміщенні, плавним регулятором споживаної потужності, захистом від перегрівання, мають функцію захисту приміщення від заморожування (підтримання температури в приміщенні в межах +5...7 °C, що не допускає промерзання приміщення за мінімальних витрат електроенергії).
Також треба зазначити подвійну ізоляцію дротів, що збільшує надійність конвектора та запобігає замиканню й загорянню, а також уникає можливість ураження струмом. Ці прилади не вимагають заземлення.
Конвектор SUPRA-2000C пофарбований сучасними екологічно чистими порошковими емалями, що гарантують високу якість зовнішнього вигляду упродовж усього терміну експлуатації.
Інші особливості конвектор SUPRA-2 кВт
- Унікальний нагрівальний елемент стрічкового типу з ККД 99%
- Термостат для встановлення й автоматичного підтримання температури в приміщенні
- Обмежувач температури вихідного повітря.
- Система захисту приміщення від заморожування.
- Не «спалює» кисень і не осушує повітря.
- Вихід нагрітого повітря на передній панелі.
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герців.
- Настінне або підлогове розміщення.
- Мінімальний термін експлуатації — 10 років.
Комплект постачання електроконвектора SUPRA-2 кВт
- Конвектор
- Кронштейни для настінного встановлення
- Посібник з експлуатації
- Пакувальна коробка
Гарантія 5 років. Сервіс у всіх великих містах України.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Supra |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий |
| Площа обігріву в якості доп джерела тепла | 32 квадратних метра 40 метрів кубічних |
| Площа обігріву в якості основного джерела | 20 метрів квадратних 50 метрів кубічних |
- Ціна: 1 575 ₴





