Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор електричний Sanico CH-2000 з вентилятором
Являє собою практичний, надійний побутовий апарат для локального нагрівання невеликих приміщень. Модель має потужність 2000 ватів і працює від однофазної електромережі. Однією з особливостей пристрою є можливість підлогового та настінного встановлення. Для налаштування апарат має механічний термостат, що дає змогу індивідуально підібрати потужність і відповідно максимально комфортні умови. Для довговічності розробник передбачив захист від перегрівання.
Електричний конвектор Sanico CH-2000 використовується для локального нагрівання невеликих приміщень площею 20 квадратних метрів. Нагрівач використовують у приватних будинках, на дачах, у квартирах, офісах.
Особливості та можливості конвектора Sanico CH-2000 MA Turbo
- Потужність — 2 кВт
- Наявність вентилятора для швидшого обігрівання
- Три режими потужності — 750 ватів, 1250 ватів і 2000 ватів
- Наявність регулятора потужності
- Механічний термостат
- Ніжки в комплекті постачання
- Можливість настінного монтажу
- Захист від перегрівання
- Габаритні розміри — 65*40*13 сантиметрів
- Вага — 3 кг.
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Sanico |
| Країна виробник | Польща |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Захист від замерзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий |
| Потужність обігріву | 2000.0 Вт |
| Глибина | 130.0 мм |
| Висота | 400.0 мм |
| Вага | 3.0 кг |
| Ширина | 650.0 мм |
- Ціна: 1 681 ₴



