Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор електричний Sanico CH2010M (2 кВт)
Являє собою практичний, надійний побутовий апарат для локального нагрівання невеликих приміщень. Модель має потужність 2000 ватів і працює від однофазної електромережі. Однією з особливостей пристрою є можливість підлогового та настінного встановлення. Для налаштування апарат має механічний термостат, що дає змогу індивідуально підібрати потужність і відповідно максимально комфортні умови. Для довговічності розробник передбачив захист від перегрівання.
Електричний конвектор Sanico CH2010M використовується для локального нагрівання невеликих приміщень площею 20 квадратних метрів. Нагрівач використовують у приватних будинках, на дачах, у квартирах, офісах.
Особливості та можливості конвектора Sanico CH2010M
- Потужність — 2 кВт
- Три режими потужності — 750 ватів, 1250 ватів і 2000 ватів
- Наявність регулятора потужності
- Механічний термостат
- Ніжки в комплекті постачання
- Можливість настінного монтажу
- Захист від перегрівання
- Габаритні розміри — 55*31*13 сантиметрів
- Вага — 2,5 кг.
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Sanico |
| Країна виробник | Польща |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Захист від замерзання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий |
| Потужність обігріву | 2000.0 Вт |
| Глибина | 130.0 мм |
| Висота | 310.0 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Ширина | 550.0 мм |
- Ціна: 1 363 ₴



