Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний конвектор CALORE MT-2000SR
— це сучасний нагрівач, що працює завдяки конвекції холодних і гарячих потоків повітря.
Такий принцип дає змогу набагато ефективніше нагрівати приміщення й не втрачати тепло.
Безпечний, зручний і надійний.
Ця модель може розташовуватися на підлозі, а також кріпитися на стіні.
Має датчик перекидання, механічне (МТ) термостатом.
Не боїться вологи, тому придатний для встановлення у ванній.
Конвектор із механічним термостатом:
- Х-подібний алюмінієвий нагрівальний елемент

- Надійний у використанні
- Міцний металевий корпус
- Зручний термостат
- Сучасний дизайн
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Таймер | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тепловентилятор | Ні |
| Коліщата | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Calore |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| площа обігріву | 20 кв. м |
| Потужність обігріву | 2000.0 Вт |
| Глибина | 105.0 мм |
| Висота | 440.0 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 6.4 кг |
| Ширина | 740.0 мм |
- Ціна: 2 318 ₴



