Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор CALORE ET 2500EDI підлогово-настінний 2,5 кВт.
Це сучасний нагрівач, що працює завдяки конвекції холодних і гарячих потоків повітря. Такий принцип дає змогу набагато ефективніше нагрівати приміщення й не втрачати тепло. Безпечний, зручний і надійний.
Чому вигідно купити конвектор електричний Calore ET 2500EDI
- має датчик перекидання
- не боїться вологи, тому придатний для встановлення у ванній
- ця модель може розміщуватися на підлозі, до комплекту постачання входять ніжки з коліщатками , а також кріпитися на стіні.
- Х-подібний алюмінієвий нагрівальний елемент не сушить повітря

- електронний термостат
- дисплей, електронне встановлення температури
- таймер, режим програмування роботи на день
- блокування від випадкового натискання
- режим Anti Frost — конвектор автоматично вмикається, якщо температура опускається нижче 5 °C
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Таймер | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Тепловентилятор | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Дисплей | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Індикатор роботи | Так |
| Коліщата | Так |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | Calore |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| площа обігріву | 25 м. кв |
| Потужність обігріву | 2500.0 Вт |
| Глибина | 105.0 мм |
| Висота | 440.0 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 8.0 кг |
| Ширина | 1000.0 мм |
- Ціна: 2 207 ₴



