Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний конвектор CALORE ET-1000ED — це сучасний нагрівач, що працює завдяки конвекції холодних і гарячих потоків повітря.
Такий принцип дає змогу набагато ефективніше нагрівати приміщення й не втрачати тепло.
Безпечний, зручний і надійний.
Ця модель може розташовуватися на підлозі, а також кріпитися на стіні.
Має датчик перекидання, електричний (ЕТ) термостатом.
Не боїться вологи, тому придатний для встановлення у ванній.
Конвектор з електричним термостатом:
- Х-подібний алюмінієвий нагрівальний елемент

- Показ температури
- Блокування від випадкового натискання
- Режим Anti Frost — конвектор автоматично вмикається, якщо температура опускається нижче 5 °C
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Таймер | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тепловентилятор | Ні |
| Коліщата | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Виробник | Calore |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| площа обігріву | 10-15 м. кв |
| Потужність обігріву | 1000.0 Вт |
| Глибина | 105.0 мм |
| Висота | 420.0 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 4.2 кг |
| Ширина | 440.0 мм |
- Ціна: 2 025 ₴




