Электрокоса FORTE EMK-420M
Тример застосовується як допоміжний інструмент для підтримки Ваших газонів у порядку. Потужний електродвигун електрокоси розміщений у верхній частині та тому Ви можете косити спокійно навіть вологу траву, не боячись, що щось потрапить до нього. Комфортна м'яка ручка керування зменшує рівень вібрацій, роблячи роботу приємнішою та менш стомливою. Тример має двигун потужністю 1400 Вт, це дає змогу йому виконувати складніші операції та показувати гарні результати скошування. До комплекту входить 3-ножовий різальний диск, який дає можливість скошувати навіть немолоду траву з загрубілими стеблами. Також корисним буде і плечовий ремінь, який допоможе у разі тривалого носіння тримера.
Комплектація:
Електротример;
Шпуля з волосінню;
Ніж 3 лопастний;
Плечовий ремінь;
Набір ключів;
Інструкція;
Гарантійний талон;
Гарантія 12 місяців. Сервіс у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Виробник | Forte |
| Тип | Тример |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна кільцева |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
| Ширина покосу волосінню | 415 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 7000.0 об/хв |
- Ціна: 2 592 ₴



