Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензокоса Електромаш БГ-4200
Газонокосарка ЕЛЕКТРОМАШ БГ-4200 буде Вам незамінним помічником під час роботи на дачах, городах, присадибних господарствах. Ви без особливих зусиль зможете косити траву та газон. Газонокосарка обладнана двигуном потужністю 4,2 кВт, це більш ніж достатньо для тривалої роботи коси. Дуже зручна в тому, що можна під час косіння використовувати як ніж, так і волосінь. Також обладнана газонокосарка кожухом, який захищає оператора від травм і сам інструмент від пошкоджень. Перевагою є двотактний двигун, місткість паливного бака становить 1,2 л. Якісне збирання газонокосарки продовжить термін експлуатації роботи.
Особливості:
― Суцільний вал
― Посилена штанга та вал― Верхнє розташування двигуна
— повітряне охолодження
― У комплекті 3 ножі й 1 котушка з волосінню
Комплектація:
Мотокоса БГ-4500; ніж з-х лопастної; ніж 8 лопастної; ніж на 40 зубів із переможною напайкою; шпуля з волосінню; інструкція; ремінь на плечі; мірний бачок; набір ключів.Гарантія 12 місяців.
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
|---|---|
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Основні | |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Виробник | Електромаш |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Потужність двигуна | 5.7 к. с. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Складна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 4200 квт |
| Тип рукоятки | U-подібна кільцева |
| Ширина косіння ножем | 254 мм |
| Ширина покосу волосінню | 415 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 9000.0 об/хв |
- Ціна: 3 319 ₴





