Електрична газонокосарка Kraissmann 1200 ER 320
Газонокосарка візок Kraissmann 1200 ER 320 — це надійний інструмент за порівняно недорогу ціну, широко використовується для утримання в чистоті та порядку прибудинкової території та садових зон.
Електрична газонокосарка створена на основі колекторного електромотора 1000 Вт, вирізняється високою надійністю й низьким рівнем шуму. Корпус газонокосарки виготовлений зі стійкого до механічних пошкоджень поліпропілену.
У цій моделі є можливість регулювання висоти скошування, три режими висоти — 25/45/65 мм. Ширина оброблення становить 320 мм, що дуже зручно під час оброблення вузької території з обмеженим простором.
Викидання скошеної трави відбувається в травозбірник об'ємом 25 літрів, який легко знімається й у разі потреби розбирається.
Характеристика газонокосарки Kraissmann 1200 ER 320:
- Живлення — електромережа
- Напруга — 220 В
- Потужність — 1000 Вт
- Швидкість обертання — 3450 об/хв
- Ширина захоплення — 320 мм
- Глибина оброблення — 25/45/65 мм
- Регулювання глибини оброблення — є
- Кількість коліс — 4
- Травозбірник — поліпропілен, розбірний
- Об'єм — 25 літрів
Купити газонокосилку Kraissmann 1200 ER 320 в інтернет-магазині Техпром. У нас вигідна ціна та гарантія!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип | Газонокосарка |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 25 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 3450 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
- Ціна: 2 921 ₴






