
Верстат для заточування ланцюга акумуляторний Grand МЗ-20 base (без АКБ і Заряджання)
- Готово до відправки
- Код: 14146
1 728 ₴
- +380 (99) 904-70-40
Верстат для заточування ланцюга акумуляторний Grand МЗ-20 base (без АКБ і Заряджання)
Заточення ланцюга Grand МЗ-20 base створена з урахуванням норм і стандартів із виробництва інструменту, має необхідними технічними показниками для того, щоб ефективно заточувати пиляльний ланцюг.
Заточувальний верстат для ланцюга обладнаний безщітковим двигуном, живиться від акумуляторної батареї з посадкою макітовського типу, рекомендується використовувати АКБ напругу багаття 20 вольтів і ємністю 3.0 А·год. Зверніть увагу, що АКБ і заряджання в комплекті не постачається.
Цей акумуляторний станок здатний набирати високу кількість обертів до 5000 об./хв, що сприяє швидкому й ефективному виконанню поставленого завдання. Діаметр заточкового диска становить 104 мм, внутрішній діаметр 22 мм, ширина — 3,2 мм.
Особливістю цієї моделі є низький шум, а також можливість регулювати кут заточування. Призначена для заточування ланцюгів, що встановлюються на електричні та бензинові пили.
Характеристика заточування ланцюга Grand МЗ-20 base:
- Напруга — 20 В
- Рекомендований АКБ — 3,0 А/год
- Посадка АКБ — тип М.
- Max частота обертів — 5000 об/хв
- Регулювання глибини заточування — є
- Макс. діаметр диска — 104 мм
- Посадкове місце — 22 мм
- Товщина диска — 3,2 мм
- Тип двигуна — безщітковий
- Підсвітка є
- Регулювання кута — 35 град. ліворуч/праворуч
- Вага — 2,5 кг
Комплектація
- Заточувальний верстат
- Упорна ручка
- Інструкція
- Ключі
- Картонне паковання
Купити акумуляторний заточувальний верстат в інтернет-магазині Техпром! У нас вигідна ціна!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Максимальний діаметр диска | 104 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 20.0 |
| Живлення | Акумулятор |
| Ємність батарей, Ач | 3.0 |
| Акумулятор в комплекті | немає |
| заря | нет |
- Ціна: 1 728 ₴





