Ексцентрикова шліфмашина Елпром ЕОШМ-125А
Шліфувальна машина від торгової марки «Елпром» призначена для побутового використання, має зручну конструкцію, наявність додаткової колодки забезпечує повний контроль за інструментом. Використовується для проведення шліфування поверхонь із дерева (ДСП, фанера та інші), також може бути використана для полірування різних поверхонь завдяки наявності полірувальної насадки.
Орбітальна шліфувальна машина створена на основі потужного електродвигуна 1000 Вт, який дає змогу ефективно виконувати поставлене завдання, а також підтримувати оберти під навантаженням. У цій моделі передбачене електричне регулювання обертів у діапазоні від 3000 до 11000 об/хв.
Ексцентрикова шліфмашина призначена для роботи зі шліфувальним листом діаметром 125 мм, кріплення шкірки відбувається за допомогою липучки, що дає змогу проводити швидку заміну.
Характеристика шліфмашини вібраційний Елпром ЕОШМ-125А:
- Напруга — 220 Вт;
- Потужність — 1000 Вт;
- Регулювання обертів — є;
- Кількість коливань — 3000-11000 об./хв;
- Діаметр робочої поверхні — 125 мм;
- Вихід під пилозбірник — ні;
- Кріплення аркуша — липучка;
- Вага — 1,4 кг;
Особливості:
- Можливість використовувати для полірування;
- Додаткова ручка;
- Електрична система регулювання обертів;
- Прогумована ручка;
- Ефективна система охолодження;
- Високий ресурс двигуна;
Купити орбітальну шліфмашинку в інтернет-магазині Техпром. У нас вигідна ціна!
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Число оборотів | 3000-11000об/хв |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Виробник | Элпром |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Амплітуда коливань | 2.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 855 ₴



