Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт електричний DWT ESP05-200 T
Електричний фарбопульт від торгової марки «DWT» має високий рівень складання на основі комплектуючих високого рівня. Призначений для рівномірного нанесення лакофарбових матеріалів на різні поверхні.
Пульверизатор DWT ESP05-200 T має потужність 500 Вт, завдяки чому забезпечується висока ефективність продуктивності в діапазоні від 0 до 200 мл/хв. Місткість резервуара під рідину становить 1000 мл, діаметр вихідної сопла — мл.
Характеристика електрофарба DWT ESP05-200 T:
- Напруга — 230 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність — 500 Вт
- Об'єм бака — 1000 мл
- Діаметр розпилювача — 1,0 мм
- Продуктивність — 0-200 мл/хв
- В'язкість застосовуваної рідини — до 40 дин/сек
- Максимальний тиск — 0,1-0,2 бар
- Вага -2,9 кг
Особливості:
- Металевий бак;
- Регульоване сопло;
- Регулювання кількості розпилюваного матеріалу;
- Зручний гнучкий шланг;
- Висока продуктивність;
Купити фарбопульт в інтернет-магазині Техпром. У нас вигідна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Вага | 2.9 кг |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Продуктивність фарбопульта | 0.2 літр/хв |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Діаметр сопла | 1 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 219 ₴








