Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт електричний DWT ESP01-250
Електрокрапульт DWT ESP01-250 має ергономічний дизайн і високу ефективність виконання поставленого завдання. Призначений для нанесення рідких фарбувальних матеріалів на різні поверхні.
Ця модель фарбопульта має реальну потужність 80 Вт, завдяки чому забезпечується висока продуктивність 50-250 мл/хв. Нагнітання відбувається завдяки коливанню діафрагми, через сопло діаметр якого становить 8 мм.
Характеристика фарбопульта електричного DWT ESP01-250:
- Напруга — 230 В
- Частота — 50 Гц
- Потужність — 80 Вт
- Об'єм бака — 800 мл
- Діаметр розпилювача — 0,8 мм
- Продуктивність — 50-250 мл/хв
- В'язкість застосовуваної рідини — 15-35 дин/сек
- Максимальний тиск — 140 барів
- Вага -1,65 кг
Особливості:
- Ергономічна ручка;
- Регулювання розпилюваного матеріалу;
- Лійка для вимірювання в'язкості;
- Міцний пластиковий резервуар;
- Зручний гнучкий шланг;
Купити фарбопульт в інтернет-магазині Техпром. У нас вигідна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Вага | 1.65 кг |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Продуктивність фарбопульта | 0.25 літр/хв |
| Ємність бака розпилювача | 0.8 л |
| Діаметр сопла | 0.8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 202 ₴






