Кошик
927 відгуків
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Якоря і запчастини на болгарки

Якоря і запчастини на болгарки.

Як будь інструмент так само і болгарки (кутові шліфмашини) з часом можуть вийти з ладу. Причина цього може бути вичерпання ресурсу інструменту або не правильна експлуатація. В нашому магазині представлені запчастини і якоря на болгарки, завдяки чому Ви можете дати друге життя Вашому улюбленому інструменту.

Серце будь-якого електроінструменту - це якір, на ньому і зупинимося і розглянемо більш детально, так само часто якір називають ротором і навпаки, давайте разом з'ясуємо це так. Терміни «якір» і «ротор» досить давно поповнили словниковий запас електротехніків і механіків, але звідки взялися ці два вирази, незважаючи на їх широке застосування в наш час, відомо небагатьом. Слово «якір», вживане для позначення однієї з складових двигуна, є досить старою назвою і, навіть більш того, за своїм віком цей термін випереджає велику масу електротехнічних найменувань

Якір — частина електричної машини в якій при роботі наводиться ЕРС і проходять струми навантаження.

Ротором - це обертова частина електричної машини.

 Ротор електричної машини являє собою індуктор, виконаний з постійних магнітів.

 Что касается якорь то он расположен на статоре и представляет собой набор катушек, определенным образом размещенных в пространстве и подключаемых к источнику постоянного тока в определенном порядке электронным коммутатором.

Но в современное время очень быстро все меняется и определения запчастей и электромашин так же. Поэтому если вы спросите у нашего менеджера якорь или статор мы поймем что вы имеете ввиду, если нет то уточним, думаю вы отнесетесь к этому с пониманием ведь мы стараемся предоставить качественный товар который подойдет для ваших нужд.

Так само в нашому магазині представлено безліч інших запчастин крім якоря, а саме: шестерні, конічні пари, різні насадки, комплектуючі та витратні матеріали, уточнюйте будь ласка у наших менеджерів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner