Кошик
931 відгук
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Електродуховки

Особливості пристрою електричної печі (електродуховки)

Електропечі представлені в двох видах: настільні і вбудовувані. Перший варіант – це портативна техніка, яка від потреби може переміщатися. Найчастіше проводиться з конфорками, що дає можливість готувати будь-яким із способів термічної обробки— запікання, відварювання, обсмажування, гасіння.

Вбудовувані ж духовки обмежуються запіканням продуктів. Вони вмонтовані в особливу нішу, що не дає можливості відключити або пересунути її, або швидко перевезти в інше місце.

Они подходят как для дома, так и для общежития или дачи ведь с помощью одного устройства можно заменить массу других. К примеру, в определенных моделях представлена функция хлебопечки, гриля, тостера, микроволновой печи и т.д. Так вы сэкономите не только деньги, а еще время и место на кухне. Современные плиты стали производить даже с возможностью дистанционного управления по средствам SMS-сообщений или приложений для гаджетов.

 Міні-піч схожа з мікрохвильовою як за розміром, так і зовні, але варто пам'ятати, що це різні прилади. Мікрохвильова використовує для нагріву СВЧ-хвилі, а електропіч - інфрачервоні промені. Електрична піч – це настільна духовка, яка може служити і як гриля, тостера, і виконувати функцію швидкого розморожування і масу інших.

Режими роботи електричних печей

  • Електродуховка з функцією гриль. Об'єкт, який нагрівається і надає тим самим можливість створити страву з хрусткою рум'яною скоринкою і неповторним смаком (в тому числі, стейки, запіканки, запечені м'ясо, птицю, овочі, біфштекси). Але тоді з покриється скоринкою тільки одна сторона.
  • Електрична духовка з функцією вертіла. Використовують для приготування великих шматків м'яса, птиці або риби. При наявності вбудованого крутного елемента - страва хрусткою скоринкою покривається з усіх боків рівномірно. Вертел обов'язковий для приготування шашлику та іншої їжі.
  • Розморожування. Існує два режими розморожування (звичайна і глибока). Ця функція допоможе господині швидко приготувати страву з продукту раніше замороженого.
  • Електрична піч з функцією випічки. У цьому режимі встановлений середній рівень вологості, отриманий при змішуванні гарячого повітря і пором, призначений для гасіння м'яса, випічки хліба або виробів з дріжджового тіста.
  • Електрична піч з функцією запікання .Використовується підігріву страв і випічки тістечок і виробів з листкового тіста.
  • Пароварка. Функция подачи пара, которая подходит для приготовления не только мяса и овощей, а и выпечки.
  • Хлебопечка. Выпекание хлеба с помощью паровой обработки начале приготовления и образованием хрустящей корочки в его конце.
     

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner