Кошик
958 відгуків
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Кутові шліфувальні машини

Кутові шліфмашини.

Кутові шліфувальні машини, як ще їх називають у народі болгарка або турбинка мають високу багатофункціональністю і призначені для відрізних робіт, зачищення різних матеріалів, вам потрібно всього лише підібрати потрібну оснащення.

Болгарки можуть бути різними за призначенням та класом, тому перш ніж купити цей інструмент, необхідно точно визначитися з його цільовим призначенням.

Кутові шліфмашини можуть бути побутового класу і професійного, і це зовсім не залежить від потужності і величини інструменту. Побутові болгарки призначені для виконання робіт по будинку в побутових умовах, для непостійною і точкової роботи.

В это же время профессиональная угловая шлифовальная машина в первую очередь предназначена для профессионального использования, она имеет больший ресурс и рассчитана на длительную беспрерывную работу, к тому же, как правило, профессиональные инструменты отличает большая цена и высокая надежность в разных условиях работы.

Купити болгаркв можна в інтернет-магазині Техпром, у нас на сайті представлені докладні характеристики, фото і описи інструменту. В цьому розділі знаходяться УШМ від таких брендів, як: Елпром, Витязь, Ритм, Електромаш, Дніпро-М, Stromo, Procraft, Makita, Spektr, Grand та інші. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner