Кошик
927 відгуків
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Верстати відрізні по металу

Відрізний верстат по металу.

Відрізний верстат по металу (труборіз) – це пристосування, призначене для поперечного різання металу: заготовок труб, прута, кутника, швелера, двотавра, та ін. профілів. Сьогодні такі верстати застосовуються на різних підприємствах, де виробляється різання прокату сталі або інших металів, заготовок різного типу.     

 Монтажні пили можна класифікувати за типом інструменту, що виробляє нарізку за кількістю ріжучих головок,по кутку нарізки і  т. д.                            

 З урахуванням типу ріжучого інструменту, розрізняються відрізні верстати нижньої подачі, фронтальної подачі, маятникових подачі. Абразивно відрізні верстати, наприклад, застосовуються для поперечного різання абразивним диском металопрокату. Головним різальним інструментів на стрічкопилкових відрізних верстатах є пила, Вона має вигляд замкнутої стрічки з зубцями, виконаними з швидкорізальної сталі і обов'язково на основі особливо твердого сплаву.

 Внедрение таких станков (металлорезов) минимизирует потери металла, благодаря уменьшению ширины пропила. Специфика каждого станка отражается в его технических характеристиках, которые детально представлены в нашем интернет-магазине. 

 В интернет-магазине Техпром Вы можете купить отрезной станок по металлу по выгодной цене. Здесь представлены модели от таких брендов, как: Элпром, Уралмаш, Vorskla, Procraft  и другие.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner