Кошик
931 відгук
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Відбійний молоток

Відбійний молоток!

Даний інструмент призначений для руйнування невеликих конструкцій або перегородок,  розпушення і розколювання різних матеріалів наприклад: осадові гірські породи, асфальт, бетонні конструкцій. Робочим органом зазвичай є металеве долото або піка.

Зовні протбойные молотки нагадують дриль. Однак, центральний механізм приладів влаштований інакше. Відбійник виробляє поштовхи чи удари по поверхні, тим самим раздалбливая її. Цю функцію виконують наконечники. Вони бувають декількох типів і найчастіше йдуть в комплекті або купуються окремо. Насадки на сучасному ринку представлені піками чи зубилами. Перші розмелюють, а другі націлені на сильне дроблення.

З особливостей будови можна також виділити рукоять. При тривалому процесі роботи руки мають властивість втомлюватися, що зменшує продуктивність. Для цього виробники виконують ручку з м'яких матеріалів, що дозволяють експлуатувати пристрій тривалий час. У більшості випадків вони робляться прогумованими і з спеціальними фіксаторами, не допускають зісковзування кисті. Це дуже важливо, адже забезпечує безпеку.

Варто звернути увагу і на вагу. Чим важче відбійний молоток – тим якісніше він. Це підтверджують і відгуки експертів даної галузі. Всі модифікації, згідно з цим пунктом, діляться на три групи: легкі, середні і важкі. Важкість пов'язана з вагою внутрішньої комплектації. Відповідно, цілком логічно погіршення у зв'язку з масивним внутрішнім фаршем. Найбільш важкі затягують до 30 кг.

Купити відбійний молоток Ви можете в інтернет-магазині Техпром. У нас вигідна ціна, гарантія якості. В даному розділі представлені моделі від таких виробників, як: Элпром, Іжмаш, Kraissmann та інші.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner