Кошик
931 відгук
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Ножиці по металу електричні

Хочете купити ножиці по металу електричні?

Різання листового металу з допомогою ручних ножиць або болгарки - процес важкий, трудомісткий і небезпечна, але найбільші труднощі виникають при обробці гофрованих і профільних металевих виробів. А якщо вони розташовані ще й у важкодоступних місцях, то виконати якусь операцію практично неможливо. Без проблем впоратися з будь-яким завданням допоможуть електроножиці по металу.

Електричні ножиці по металу розрізняються за способом деформації матеріалу - існують ножові моделі, розрізають полотно аналогічно господарським ножиць, шліцьові, листові і вирубні машини, нагадують своєю роботою канцелярський дирокол.

Листові електроножиці

За своїм конструктивним особливостям і принципом роботи даний інструмент найбільше нагадує господарські ножиці. На жорсткому опорному елементі підковоподібної форми в горизонтальній площині закріплений статичний ніж. В перпендикулярній площині за допомогою зворотно-поступальних рухів працює рухливий ніж. Шляхом переустановки опорної площадки можна регулювати зазор між верхнім і нижнім ножами, налаштовуючи електроножиці під роботу з матеріалом певної товщини.

Шліцьові електроножиці

Дана модифікація також має в своїй конструкції пару ножів. Один з них закріплено зверху, він нерухомий, має П-подібну форму і дві ріжучі кромки. Нижній ніж виконує зворотно-поступальні рухи у вертикальному положенні, заходячи в паз нерухомого верхнього елемента электроножниц. При різанні утворюється тонка спіральна стружка. Функція регулювання зазору між ножами тут також є, що дозволяє адаптувати апарат під товщину конкретного металевого листа.

Висічні (вирубні) електроножиці.

Ножиці по суті являють собою мініатюрний вирубний прес, який можна переміщати по полотну в заданому напрямку.Конструкція даного устаткування включає в себе ті ж елементи, що і стаціонарне металообробне обладнання.

В інтернет-магазині Техпром Ви можете купити ножиці по металу за вигідною ціною і швидкою доставкою поштою!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner