Кошик
904 відгуків
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Мотобури

Купити мотобур!

Що ж представляє із себе мотобур? Це установка, яка має не малу масу і габарити, проте суттєво полегшує життя. Він дозволяє легко і просто робити свердловини у льодових покривах, для рибного лову,буріння лунок під стовпчики або інших, необхідних цілей.

 Ми розглянемо основні особливості конструкції та принципи бензобура:

Двигун. Є два основних типи – бури електричні і бензинові бури. Докладно ми будемо говорити про другий різновиди, так як саме вони і представлені на полицях нашого онлайн-магазину. Основою є бензиновий двигун, зазвичай двотактного типу, який, через спеціальний редуктор, що передає обертаючий момент на насадку – шнека. Шнека - це основний ріжучий. Бурящий елемент мотобури, він і робить отвори.

Насадки, шнеки бурові. Їх безліч типів, для різних ґрунтів, проте конструкція у всіх одна – у вигляді гвинторізного свердла. Такий підхід вирішує проблему підйому грунту з буримой лунки. Матеріали і заточка шнеків теж різниться і так само залежить від фронту роботи інструменту

Тип грунту. Найчастіше бур бензиновий використовується для буріння лунок в льоду, проте це не єдине його застосування. Він легко впорається з чорноземом або глиною.

 Глибина буріння. Цей параметр залежить від насадки одягненою на бур і її довжини. Але це не останній показник, так само глибина залежить від потужності інструменту та тих характеристик, на які він розрахований.

Купити бензиновий бур Ви можете в інтернет-магазині Техпром! Вам варто зателефонувати або оформити замовлення на сайті!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner