Кошик
958 відгуків
promo_banner
+380 (96) 403-56-45
+380 (99) 904-70-40
Інтернет-магазин Техпром

Домкраті

Автомобільні домкрати!

У кожній машині у разі раптового аварійного випадку неодмінно зобов'язаний бути домкрат.  Асортимент нашого інтернет-магазина досить величезний і різноманітний під час вибору цього інструмента. У цьому огляді ми складимо всю потрібну інформацію для Вас про наші гідравлічні домкрати.

 

Гідравлічні домкрати або як їх ще називають пляшкові домкрати, вельми надійні та прості в експлуатації.  Працездатність домкратів здійснюється завдяки виштовхуванню металевого штока внаслідок заповнення гідравлічною олією циліндра. За допомогою борної ручки, яка входить до набору до домкрата, ми робимо тиск у приводному циліндрі однаковий тиск у головному, тільки на більшій площі. Якщо вам потрібно опустити шток домкрата, необхідно повернути запірний клапан за допомогою отворів на ручці накачування. Це дасть рідини перетекти в циліндр, де вона зберігається.

 

Сфера використання подібних домкратів досить велика через чималий спектр вантажів, що підіймаються, це від 2 тонн до 100 тонн. Цей різновид домкратів вважається одним із найвідоміших. Особливо масово використовується гідравлічні домкрати у вантажному автомобільному транспорті. Крім головних плюсів домкрата має ще деякі — це багатофункціональність використання, компактність. З мінусів – раніше перерахованою умовою заощадження та перевезення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner