Отзывы о компании Интернет-магазин Техпром
- ярослав к.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вика И.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за позитивний відгук!
- Комментарий продавца
- Леонид Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
- Едличко Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Штука дуже крута
Будинок підключили без проблем
Правда на 110 акумулятор
Та все одно гарна річ
Всі лампочки телевізор правда бойлер виключили і старий холодильник
Ролети ворота все працює без проблем
Супер продавця рекомендую- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Приємно з Вами працювати!
- Комментарий продавца
- Игорь М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за позитивний відгук!
- Комментарий продавца
- Ігор Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
- Дмитро М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відправили швидко. Усе добре
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення! Приємно з Вами працювати!
- Комментарий продавца
- Сергій В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Служу в ЗСУ. Бензопила потрібна дуже.Замовив катушку для бензопили Rebir,як в описі до товару.
Катушка виявилась з коротким високовольтним проводом(явно не для бензопили як в описі)Цю проблему ми вирішили...Але вона виявилась ще й не робочою.Не рекомендую товар цього продавця, явно підробка не співпадаюча з описом.
PS/І мені ще й кажуть що ай яй яй я відгук написав,вчать що так не можна...та залиште собі ті гроші,і хай люди знають своїх продавців...- Комментарий продавца
Можна було зателефонувати і ми вирішили би це питання. У випадку чого товар міняється . Ми живемо у правовій державі і у випадку чого все відповідно законодавству може бути вирішено.
Не обов‘язково писати негативний відгук, Ви ж служите в ЗСУ і повині бути зразком для інших, а не писати негативні відгуки. Завжди може бути діалог, кінцевим результатом якого є вирішення питання і задоволенність всіх учасників.
Якщо товар у відповідному стані то можете повернути нам , ми повернемо Вам грощі або обміняємо. Чекаємо також від Вас змінення Вашого відгуку так як це зроблено не спеціально, техніка інколи підводить. Слава ЗСУ! Слава Україні!
- Комментарий продавца
- Роман Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення і відгук!
- Комментарий продавца
- Юрий Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Повернув покцпку. Товар прийшов не той, що в описі. Якесь непорозуміння із постачальником.
До самого магазину претензій нема: реагування на замовлення, відправка, на відмову та скасування замовлення - все добре. Мабудь магазину варто змінити постачальників, які підводять і впарюють не те, що варто.

