Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило електричне Craf-tec PXBG202 призначене для оброблення поверхні металевих та інших твердих матеріалів, абразивним кругом, заточування ножів, стамесок, долото, сокир, лопат, тюпок та іншого інструменту. Електричне точило дуже зручне для застосування в домашньому господарстві. Точило Craft-Tec PXBG-202 ― компактний двосторонній пристрій. Це невеликий і практичний інструмент, який займає мало місця і практично не вимагає обслуговування. Точило Craft-Tec PXBG-202 наділений асинхронним двигуном потужністю 500 Вт, а завдяки якісним підшипникам має низький рівень шуму та вібрацій. Точило обладнане захисним кожухом із захисними стеклами. Пилозахищена кнопка. Особливості: Потужний двигун 500 Вт для якісного оброблення поверхні Регульовані захисні скла для захисту від іскри Стійка стійка підставка для оброблюваної деталі Гумові ніжки для надійного встановлення та зменшення рівня вібрацій Пилозахищена кнопка Гарантія 12 місяців.
| Параметри мережі | |
|---|---|
| Частота | 50 GHz |
| Напруга | 220 В |
| Основні | |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Виробник | Craft-Tec |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| посадочне місце | з 12.7 на 32 мм |
- Ціна: 864 ₴



