Сепаратор побутовий електричний Ротор 100 Вт
Сепаратор від торгової марки «Троятор» має високий рівень збирання та відповідає сучасним стандартам, перед виходом із заводу проходить технічний контроль і має штамп ОК.
Ця модель є відцентровим сепаратором і призначена для виділення вершків від суцільного молока, можна зробити знежирене молоко, так само з його допомогою можна відокремити сир від сироватки.
Молочний сепаратор Ротор створений на основі надійного електродвигуна, потужність якого становить 100 Вт. Ці показники потужності здатні розвинути високу швидкість обертання барабана 12000 +4000 об./хв, завдяки чому досягається висока продуктивність, що становить 55 л/год.
Електричний сепаратор обладнаний молокоприймачем місткістю 5,5 літра, у цій моделі передбачена можливість регулювання співвідношення вершків до зворотного боку (незжирене молоко) від 1:4 до 1:10.
Особливості молочного сепаратора:
- Високий ресурс двигуна;
- Двигуни з повністю мідною обвиткою;
- Надійний вал;
- Висока кількість обертів;
- Зручний клавішний вимикач;
- Вібростійкі амортизатори;
- Термін експлуатації не менш ніж 10 років;
Характеристика Сепаратор побутовий електричний Ротор 100 Вт:
- Частота — 50 Гц;
- Напруга — 220 В;
- Потужність — 100 Вт;
- Число обертів — 12000+4000 об/хв;
- Продуктивність — 55 л/год;
- Об'єм молокоприймача — 5,5 літра;
- Регулювання співвідношення вершків до зворотного боку — 1:4 — 1:10;
- Температура сепарованого молока — 40-45 °C;
- Час виходу барабана на робочий режим — 2 хв;
- Вага — 2,8 (3).0 кг;
- Габарити — 290х325х460 мм;
У процесі виготовлення використовується ударостійкий поліпропілен, на якість якого не впливають зовнішні чинники, колір пристрій не змінюється згодом. Пластик прекрасно гасить вібрації, не гнеться і його простіше очистити після закінчення роботи.
Купити Сепаратор побутовий електричний Ротор 100 Вт Ви можете в інтернет-магазині Техпром. У нас купувати вигідно!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ротор |
| Тип | Сепаратор |
| Привід | Електричний |
| Споживана потужність | 0.1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 3 кг |
| Технічні характеристики сепаратора | |
| Продуктивність по молоку | 55 л/год |
| Частота обертання барабана | 12000 об/хв |
| Об'єм чаші молокоприемника | 5.5 л |
| Вміст жиру в обрате, не більше | 0.05 % |
| Мінімальна температура сепарованого молока | 40 град. |
| Максимальна температура молока, що сепарується | 45 град. |
| Регулювання об'ємних співвідношень вершків до обрату | від 1:4 до 1:10 |
| Матеріал чаші молокоприймача | Харчовий пластик |
- Ціна: 3 378 ₴




