
Електро коптильня гарячого копчення «Еліт-міні» з неіржавкої сталі 2 мм, вищий клас якості
- Немає в наявності
- Код: 11678
4 875 ₴
- +380 (99) 904-70-40
Електро коптильня гарячого копчення «Еліт-міні» з неіржавкої сталі 2 мм, вищий клас якості
Електрична коптильня «Еліт-міні» має високий рівень збирання, якість матеріалів відповідає державним стандартам. Ця модель має невеликі габарити та легко поміщається в багажнику для транспортування. Маючи таку коптильню, Ви зможете побалувати своїх близьких і друзів корисними та смачними продуктами, а також приємно провести час.
Електрокоптильня Еліт-міні створена з неіржавкої сталі, що має товщину стін, що становить 2 мм, що позитивно впливає на підвищення експлуатаційного терміну експлуатації коптильної установки, габарити елітної коптильні становлять 440х290х480 мм. Розробниками передбачені 3 рівні решіток для рівномірного копчення, що дає змогу збільшити кількість продуктів, приготованих у коптильній камері.
Ця модель обладнана високонадійним ТЕНом потужність якого становить 1,3 кВт, наявність фірмового терморегулятора забезпечує точність заданих параметрів, що дає змогу Вам не бути біля коптильні під час приготування продукції.
Коптильня Еліт-міні дуже зручна та практична, Вам не потрібні шукати дрова та розпалювати багаття, так само немає потреби в наявності газової плити та найголовніше після використання не треба очищати зовнішні стінки коптильні від нагару та сажі.
Характеристика електричної коптильні:
- Максимальне завантаження, кг — 4,0;
- Потужність ТЕНа, кВт — 1,3;
- Терморегулятор — є;
- Діапазон температури °C — 30-120;
- Загальний об'єм коптильної камери, л — 22;
- Розміри, мм — 440х290х480;
- Товщина стін — 2 мм;
- Піддон для збору жиру — є;
- Кількість решіток, шт. — 2;
Особливості Електро коптильня гарячого копчення «Еліт-міні» з неіржавкої сталі 2 мм, вищий клас якості:
- Якість виробу відповідає вищому класу за нормами стандартизації й набагато надійніші від аналогів, що продаються в Україні;
- Розроблений для європейського ринку;
- Кришка будиночком, що запобігає потраплянню крапель на продукцію;
- Електрична коптильня з автоматичним регулюванням температури;
- Комплектується термометром, який забезпечує повний контроль за процесом;
- Надійний ТЕН високої потужності 1,3 кВт, що забезпечує інтенсивність нагрівання;
- Коптильня виготовлена з неіржавкої якості;
- Товщина стін становить 2,0 мм, що забезпечують довге та рівномірне тепловіддання;
- Комплектуючі, збирання й паковання високого рівня;
- Якість виробу відповідає вищому класу за нормами стандартизації;
Також треба звернути увагу, що використовуючи електрокоптильню гарячого копчення Ви отримуєте:
- Термометр у комплекті;
- Завжди чисту коптильню зовні, оскільки не потрібно використовувати багаття або вугілля;
- Кришку будиночком, завдяки чому зберігається колір і смак продукції за допомогою запобігання потраплянню крапель;
- 5 гачків під кришкою для підвісного копчення;
- Закритий ТЕН для Вашої безпеки;
- Гарантовані 25 років експлуатації;
Купити Електро коптильня гарячого копчення «Еліт-міні» з неіржавкої сталі 2 мм, вищий клас якості з доставкою поштою всією Україною в інтернет-магазині Техпром!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Тип копчення | Гаряче |
| Джерело тепла | Електромережа |
| Тип коптильні | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Довжина коптильні | 440 мм |
| Ширина коптильні | 290 мм |
| Висота коптильні | 480 мм |
| Комплектація | |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Мінімальна температура, град | 30 |
| Максимальна температура, град | 120 |
| Автоматичний терморегулятор | є |
| Розміри коптильної камери | |
| Обсяг коптильної камери | 22 літри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Разове завантаження коптильні | 4 кг |
- Ціна: 4 875 ₴







